تعمیرات تخصصی یخچال و ساید خود را به ما بسپارید .
فاصله ما با شما تنها یک تماس است .
.
۰۲۱۲۲۰۹۲۳۸۱
۰۹۱۲۲۱۶۲۶۸۷
۰۹۱۹۵۶۵۶۷۸۱
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.۰۲۱-۲۲۰۹۲۳۸۱
تماس

تعمیر یخچال با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در کنار شماست تا دسترسی به متخصصان و تکنسین های مجرب را برای شما آسان کند. ما با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت خدمات تعمیرات لوازم خانگی را به شما ارائه می‌کنیم.

 

۰۲۱۲۲۰۹۲۳۸۱

۰۹۱۲۲۱۶۲۶۸۷

۰۹۱۹۵۶۵۶۷۸۱

همه نقاط تهران
تعمیر در محل
مناسب‌ترین قیمت

متخصص در تعمیر انواع :

ساید بای ساید

یخچال فریزر

جهت کاهش هزینه و سرعت بخشی به تعمیرات ، تمامی تعمیرات در محل شما انجام میشود

پس از تماس ، نزدیکترین تکنسین به محل شما اعزام میشود و تعمیرات در همان روز انجام خواهد شد

ویژگی و خدمات تعمیرات یخچال

درباره تعمیرات یخچال

تعمیرات یخچال در یک تیم پشتیبانی و خدمات رسانی متخصص با بیش از ۲۳ سال سابقه درخشان در حوزه تعمیرات لوازم خانگی در برند های معتبر ایرانی و خارجی که شامل نصب و تعمیرات یخچال و فریزر ، ساید بای ساید ، ظرفشوی ، لباسشویی ، کولر گازی ، پکیج ، کولر آبی و … می باشد.

خدمات رسانی و پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته و در تمامی نقاط شهر تهران  در اسرع وقت امکان پذیر می باشد.

کارشناسان مجرب

کارشناسان مجموعه تعمیراتچی دارای حداقل ۱۰ سال سابقه کاری به صورت حرفه ای می باشند و تمامی دوره های آموزش تخصصی نصب و تعمیرات را با جدید ترین متدهای روز دنیا با موفقیت سپری نموده اند.

کادراداری و پشتیبانی این مجموعه به صورت آنلاین و تلفنی ، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

گارانتی خدمات

این مجموعه مسئولیت تمامی خدمات ارائه شده را می پذیرد و جهت اطمینان خاطر شما مشتریان گرامی ، خدمات به مدت ۱۸۰ روز گارانتی میشود .

همراهی به صرفه

جهت خدمات رسانی بهتر و صرف هزینه کمتر، تمامی تعمیرات در محل کار یا منزل شما انجام میشود و نیازی به جابجایی دستگاه شما جهت تعمیر نمی باشد با توجه به مشکلات اقتصادی اخیر در جامعه ، این مجموعه جهت همیاری با شما عزیزان در قبال خدمات ارائه شده منصفانه برخورد خواهد کرد و در حد امکان سعی در تعمیر قطعات به جای تعویض خواهیم داشت .

مقالات جدید

در صورتی که مشکل دستگاه شما توسط مشاور فنی مجموعه برطرف نشد ، کارشناس مربوطه در حدود زمانی که شما مطرح میکنید جهت ارائه خدمات اقدام می نماید .
خیر، پیش از مراجعه هماهنگی های لازم توسط کارشناس انجام میشود .
پس از اتمام کار پرداخت به صورت آنلاین و نقدی امکان پذیر می باشد.
این مجموعه مسئولیت تمامی خدماتی را که کارشناسان ارائه میکنند می پذیرد و به مدت ۱۸۰ روز گارانتی می نماید.
علت عدم خنک کردن یخچال : دلایل متفاوتی جهت عدم سرما در یخچال را میتوان یافت ۱ : ترموستات ۲ : شارژو گاز ۳: کمپرسور ۴: لاستیک درب ۵: خرابی فن با مراجعه تکنسین و چک کردن لیست بالا علت عدم سرما مشخص می‌شود، قابل ذکر است عمده مشکلی که تکنسین‌‌‌‌های مجموعه آی پی امداد با آن برخورد کردن ترموستات و شارژوگاز است .
علت کار نکردن یخساز یخچال ساید بای ساید : دستگاه یخساز که در خود ساید واقع شده نیاز به تعمیر دارد .
علت روشن شد چراغ فیلتر تصفیه آب یخچال ساید بای ساید : نیاز به تعویض فیلتر ساید دارید ؛ قابل ذکر است هم فیلتر داخل و هم فیلتر پشت تعویض شود به مراتب بهتر است و ضمنا جهت تعویض فیلتر پشت ۳ عدد فیلتر بهتر است : چون فیلتر تصفيه آب ساید : ۱-آب را معدنی میکند ۲-نیترات به آب میدهد ۳-باعث آنتی باکتریال آب میشود .
علت منجمد نکردن فریزر : دلایل متفاوتی جهت عدم فریز در فریزر را میتوان یافت ۱ : ترموستات ۲ : شارژ گاز ۳: کمپرسور ۴:لاستیک درب ۵: خرابی فن ۶:عمل نکردن دیفراست ( این مورد در یخچال‌‌‌‌های دیفراست قابل مشاهده است ) با مراجعه تکنسین و چک کردن لیست بالا علت عدم فریز مشخص می‌شود .
علت داغ کردن موتور یخچال : تا ۸۰ درجه طبیعی است ولی بیشتر از آن اورلود موتور را خاموش کرده و نیاز به تعویض موتور جدید است .
علت برفک زدن یخچال : در یخچال فریزر‌‌‌‌های دیفراست طبیعی است ولی در یخچال فریزر‌‌‌‌های نوفراست المنت مشکل دارد و باید نسبت به تعویض آن اقدام نمود.
علت خارج شدن آب از آبریز ساید بای ساید : شیر برقی یخچال سوخته است .
علت صدا دادن یخچال : پایه‌‌‌‌های موتور، فن و ملحقات آن نیاز به تعمیر یا تعویض دارد .
امکان دارد به برق وصل نباشد، دوشاخه یاسیم رابط معیوب باشد. ترموستات یخچال مشکل داشته باشد . اورلود معیوب باشد . موتور یخچال خراب شده باشد .
میتواند لوله بالو ترموستات از جای خود خارج شده باشد . ترموستات تنظیم نیست . سیستم دیفراست دائم درمدار است . لاستیک دور درب خراب است . یخچال شارژ گاز نیاز دارد . فن یخچال خراب است . مقدار برفک در اواپراتور بسیار زیاد است . یا هر چیز دیگری که باعث سرما آوردن میشود .
ترموستات یخچال خراب است. لوله بالب از جای مخصوص خود در اواپراتور جدا شده است . سیم‌‌‌‌های ترموستات به هم اشتباه وصل شده است .
علت برق دادن بدنه یخچال : سیم‌‌‌‌های رابط معیوب شده است یا سر پیچ لامپ درون یخچال اتصال بدنه دارد یا ترموستات اتصال بدنه دارد یا موتور اتصال بدنه دارد .
موتور معیوب است . یا اتصالات موتور به شاسی شل شده است . فن موتور دچار مشکل شده یا یخچال شما تراز نیست .
رله استارت خراب است . مسیر گردش گاز در یخچال مسدود است . موتور یخچال شما نیم سوز شده است . اورلود خراب است یا برق ضعیف است .
رله استارت معیوب است . موتور یخچال خراب است . کمپرسور یا سیکل گردش گاز دارای اشکال است .
لامپ سوخته است . کنتاکت‌‌‌‌های اتصال سر پیچ به لامپ خوب اتصال نمیکنند . شستی معکوس لامپ معیوب است . سیم کشی روشنایی اشتباه است .
درجه ترموستات روی شماره مناسب تنظیم نشده است و ترموستات تنظیم نیست .
یخچال در محل گرم و مرطوب قرار دارد . لاستیک‌‌‌‌های دور درب خراب هستند . درب یخچال خوب بسته نمیشود .
گاز یخچال فریزر کم است. ترموستات تنظیم نیست یا خراب شده است.
علت عدم سرمای یخچال می‌تواند خرابی کمپرسور یا عدم وجود گاز در داخل لوله‌‌‌‌های برودت باشد یا این که دستگاه کار نکند. البته در سیستم‌‌‌‌های no frast خرابی بُرد، فن داخل، سنسور یا المنت می‌تواند باعث ایجاد عدم سرما شود که در این صورت می‌بایست با مرکز تعمیرات تماس گرفته و دستگاه رفع عیب شود.
جهت تمیز کردن بدنه یخچال استیل لازم است از اسپری مخصوص مانند worth یا GLX استفاده شود. اگر چنان چه بدون اسپری تمیز شود ممکن است لک باقی بماند. اسپری‌‌‌‌های داخلی ممکن است به بدنه آسیب وارد کند. نکته‌‌‌‌های مهم در انتخاب یخچال ساید بای ساید: دارا بودن دو در بزرگ و یکسره در دو طرف و فضای بزرگ داخلی، وجود آب سرد کن و یخ ساز بیرونی، که علاوه بر وجود آب خنک و عدم نیاز به باز کردن درب دستگاه، یخ آماده و یخ‌‌‌‌های خرد شده نیز در دسترس کاربر قرار می‌گیرد. وجود home bar و همچنین سیستم گردش هوای چند گانه. زیبایی دستگاه به طوری که در مقایسه با دیگر برند‌‌‌‌های دیگر قابل رقابت باشد البته یخچال ساید بای ساید بوش دارای زیبایی منحصر به فرد می-باشد. یکی از نکات مهم در انتخاب این کالا مصرف پایین انرژی است البته اگر چنان چه مدلی انتخاب کنیم که دارای موتور BLDC باشد علاوه بر مصرف پایین انرژی نیز عمر کمپرسور بسیار بالا خواهد بود. یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب یخچال ساید بای ساید بوش دارا بودن دو در بزرگ و سرتاسری است که در دیزاین دستگاه‌‌‌‌های جدید مانند KAD80A104 وجود دارد. در خصوص کارکرد و سرمای خوب داخل دستگاه وجود سیستم گردش هوای چند گانه بسیار مهم بوده و در انتخاب خود به این نکته توجه داشته باشید.
معمولا بله. شما می‌ توانید نحوه باز شدن در بیشتر یخچال ها را تغییر بدهید.فقط با جا به جا کردن لولا‌‌‌‌های بالا و پایین درب یخچال.