ممکن است یخچال فریزر یا ساید بای ساید  سامسونگ شما بعد از مدتی بر روی بدنه و روی درب یخچال به خصوص در قسمت آبسرد کن دچار زنگ زدگی و پوسیدگی گردد و ظاهر دستگاه را بسیار ناخوشایند نماید. ما این امکان را فراهم آورده ایم که مشکل زنگ زدگی درب یخچال ، پوسیدگی درب یخچال و یا قر شدگی بدنه و درب یخچال را به بهترین شکل ممکن و مثل روز اول دستگاه رفع نماییم. 

تغییر رنگ لوازم خانگی از سفید به نقره ای و بالعکس

ممکن است شما بعد از مدتی از رنگ لوازم خانگی خود خسته شده باشید و یا بدنه دستگاه شما دچار خط و خش و قر شدگی شده باشد و شما به فکر خرید یک دستگاه جدید به ذهنتان میرسد. ما این امکان را فراهم نموده ایم که بتوانیم رنگ یخچال را به رنگ دلخواه شما تغییر دهیم. یا ممکن است شما در آشپزخانه خود یک یخچال سفید رنگ را چند سال قبل تهیه کرده باشید. اخیرا یک لباسشویی با رنگ نقره ای هم خریده اید و دوست دارید تمام لوازم آشپزخانه شما با یکدیگر در تناسب رنگ باشند ، ما این کار را در کوتاه ترین زمان انجام خواهیم داد و رنگ لوازم خانگی شما را به رنگ دلخواهتان تغییر میدهیم.

در عکس زیر تغییر رنگ لوازم آشپزخانه یخچال لباسشویی و ظرفشویی را از سفید به سیلور مشاهد میکنید.

تغییر رنگ یخچال از سفید به نقره ای

در صورتی که یخچال شما دچار زنگ زدگی درب یخچال ، یا پوسیدگی زیر آبریزر یخچال میباشد میتوانید با شماره ۰۲۱۲۲۰۹۲۳۸۱ جهت تعمیر زنگ زدگی درب یخچال و یا تعمیر پوسیدگی درب یخچال و تغییر رنگ یخچال از سفید به سیلور و … تماس بگیرید.